logo
A powerful architecture & Construction theme. Construct your website in the perfect Ratio.
Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula
office@lameko.lv
Call us +371 67210805
Mon - Fri 8AM-18PM (GMT+3)
1A Citadeles Street, Riga, LV-1010, Latvia
 

Smiltene Impex Contacts

SIA  „Smiltene Impex”

+371 64707050

office@smilteneimpex.lv

Call Us.: +371 64707050
Fax: +371 67820177

Silvas kokzāģētava, Launkalnes pagasts Smiltenes novads, LV- 4729, Latvija

Monday - Friday 8.00 to 18.00

Voldemārs Ciršs
Chairman of the board
Valdes priekšsēdētājs
+371 64707055
voldemars@smilteneimpex.lv

Armands Briedis
Production and product development director
Ražošanas un produktu izstrādes direktors
+371 64707060
armands@smilteneimpex.lv

Andris Ābele
Technology and innovation director
Tehnoloģiju un inovāciju direktors
+371 64707054
andris@smilteneimpex.lv

Andris Pakulis
Sawn timber further processing manager
Zāģmateriālu tālākās pārstrādes vadītājs
+371 64707060
a.pakulis@smilteneimpex.lv

Valērijs Vītols
Chief production master
Vecākais ražošanas meistars
+371 64707060
valerijs@smilteneimpex.lv

Aigars Akulis
Mechanic-caterer
Mehāniķis-sagādnieks
+371 64707054
aigars@smilteneimpex.lv

Jeļena Imša
Chief accountant
Vecākā grāmatvede
+371 64707058
jelena@smilteneimpex.lv

Jolanta Fridrihsone-Beļinska
Accountant
Grāmatvede
+371 64707056
jolantasmi@smilteneimpex.lv

Laila Kadiķe
Human resources manager/ accountant
Personāla struktūrvienības vadītāja/grāmatvede
+371 64707050
laila@smilteneimpex.lv

Zane Grīslīte
Executive assistant
Vadības asistente
+371 64707053
zane@smilteneimpex.lv