logo
A powerful architecture & Construction theme. Construct your website in the perfect Ratio.
Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula
office@lameko.lv
Call us +371 67210805
Mon - Fri 8AM-18PM (GMT+3)
1A Citadeles Street, Riga, LV-1010, Latvia
 

Uzņēmums

Lameko Impex / Par Mums / Uzņēmums

SIA „Lameko Impex” un SIA „Smiltene Impex” ir Latvijas – Vācijas kopuzņēmumi, kuri veido „Impex”grupu Latvijā. Uzņēmumi  pieder pie nozares līderiem ar vidējo apgrozījumu 20 miljonu ASV dolāru gadā. „Lameko Impex”  ir sadarbības partneri vairāk nekā 20 pasaules valstīs, tanī skaitā Japānā, Dienvidkorejā un Lielbritānijā. „Impex” grupa piedāvā produkciju ar augstu pievienotovērtību: žāvētus, ēvelētus, pēc kvalitātes šķirotus un garumā audzētus un biezumā līmētus materiālus.

SIA „Lameko Impex” – dibināts1992. gadā un kopš darbības pirmsākumiem uzņēmuma galvenais darbības virziens bijis uz eksporta tirgiem orientētas augstas kvalitātes koksnes produktu tirdzniecība.Vairāk nekā 20 veiksmīgas attīstības gadi apliecinājuši izvēlētās prioritātes pareizību. Trīs svarīgākie faktori, kas „Impex” grupas ļauj uzņēmumiem garantēt augstu produkcijas kvalitāti, jau vairākus gadus ir un paliek nemainīgi. Tie ir kompetenti darbinieki, kvalitatīvas izejvielas un mūsdienīgu tehnoloģiju izmantošana.

SIA „Lameko Impex” ir Latvijas Kokmateriālu ražotāju un tirgotāju asociācijas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras unVācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras biedrs.

SIA“Lameko Impex” is a member of the Latvian Timber Producers’ and Traders’Association, Latvian Chamber of Commerce and Industry, and the German – BalticChamber of Commerce.