logo
A powerful architecture & Construction theme. Construct your website in the perfect Ratio.
Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula
office@lameko.lv
Call us +371 67210805
Mon - Fri 8AM-18PM (GMT+3)
1A Citadeles Street, Riga, LV-1010, Latvia

Lameko Impex SIA – ES projekti

Lameko Impex / ES Projekti / Lameko Impex SIA – ES projekti

SIA „Lameko Impex” ārējo tirgu apgūšana

2016.

SIA Lameko Impex no 2016. gada 7. jūlija līdz 11.oktobrim īstenoja projektu Specifiskā atbalsta mērķa pasākuma 3.2.1.2. “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, un piedalījās 6. Ķīnas Globālās Koksnes Tirdzniecības Konferencē, kas norisinājās no 2016. gada 13. septembra līdz 14. septembrim.

Dalība pasākumā ļāva SIA “Lameko Impex” paplašināt savu kontaktu loku Ķīnas tirgū, kā rezultātā uzņēmumam būs iespēja palielināt savu tirgus daļu šajā perspektīvajā noieta tirgū.
Projekts īstenots sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) un ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu. Līguma ar LIAA numurs SKV-L-2016/626.

14-20-g_nap_es_logo

2015.

SIA Lameko Impex, Reg. Nr.:40003212728, 01. Decembrī 2015 ir noslēdzis līgumu Nr.L-ĀTA-15-3623 ar LatvijasInvestīciju un attīstības aģentūru par projekta “SIA Lameko Impex jaunoproduktu virzīšanu Ķīnas tirgū” īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas ReģionālāsAttīstības fonds.

SIA Lameko Impex, LIAA ārējotirgu apgūšanas programmas ietvaros, pārdošanas direktora Gata Lodīša unpārdošanas direktora asistentes Intas Vilkas sastāvā, piedalījās 5. GlobālajāĶīnas Kokmateriālu tirdzniecības konferencē ( 5th China Global Wood TradeConference) no 14. Septembra līdz 16. Septembrim.

2012.

2012. gadā SIA „Lameko Impex” piedalījās vairākāskontakt-biržās ārvalstīs, kuru laikā tika organizētas tikšanās ar ārvalstusadarbības partneriem.

Laika posmā no 2012. gada 24. septembra līdz 6. decembrimSIA „Lameko Impex” piedalījās divās ārējo tirgu apgūšanas aktivitātēs – tirdzniecībasmisijās Japānā un Dienvidkorejā, kuru laikā tika organizētas tikšanās arārvalstu sadarbības partneriem.

No 24. līdz 28. septembrim uzņēmums piedalījās EU Gatewayprogrammas ietvaros organizētā tirdzniecības misijā „Construction and BuildingTechnology business mission” („Celtniecības un būvniecības tehnoloģiju biznesamisija”) Japānā, Tokijā.

2012. gadā no 23. aprīļa līdz 3. maijam notika brauciens uz Malaiziju,Indonēziju unSingapūru, kuru organizēja LR Ārlietu Ministrija un LatvijasTirdzniecības un rūpniecības kamera. Brauciena mērķis bija ekonomiskāssadarbības veicināšana un tikšanās ar potenciālajiem sadarbības partneriem.

Projekts īstenots ar Eiropas Savienības atbalstu.

No 10. līdz 15. martam uzņēmums kopā ar LR valdības delegācijuun premjerministru devās LR Ārlietu Ministrijas un Latvijas Investīciju unattīstības aģentūras organizētajā braucienā uz Līča valstīm – ApvienotajiemArābu Emirātiem, Kataru un Kuveitu, kur notika dalība uzņēmēju biznesaforumos.

Projekts īstenots ar Eiropas Savienības atbalstu.