logo
A powerful architecture & Construction theme. Construct your website in the perfect Ratio.
Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula
office@lameko.lv
Call us +371 67210805
Mon - Fri 8AM-18PM (GMT+3)
1A Citadeles Street, Riga, LV-1010, Latvia
 

Kokzāģētava

Kokzāģētava

SIA “Lameko Impex” meitas uzņēmums SIA “Smiltene Impex” atrodas Smiltenes novadā (130 km no Rīgas) un veic pilnu kokmateriālu ražošanas ciklu no apaļkoksnes līdz gatavai, ēvelētai produkcijai, jauda līdz 50 000 m3 gatavās produkcijas gadā.

SIA “Smiltene Impex” zāģētava ir moderna kokapstrādes rūpnīca, kas ražo produkciju ar augstu pievienoto vērtību.

Kokmateriālu ražošanā tiek izmantotas sekojošas tehnoloģijas:

Apaļo kokmateriālu iepirkšanas un mehāniskās pirmapstrādes ceha pamatā ir Vācu firmas “Holtec” automatizēta apaļo kokmateriālu izvērtēšanas, mizošanas, uzmērīšanas, garināšanas un šķirošanas līnija, kur zāģbaļķi pēc to nomizošanas tiek elektroniski uzmērīti, izvērtēti pēc to kvalitātes un pēc pārbaudes metāla detektorā automātiski sašķiroti pa koku sugām, atkarībā no to kvalitātes, garumiem un tievgaļu diametriem.

Apaļo kokmateriālu zāģēšanas automatizētā tehnoloģiskā līnija

Apaļo kokmateriālu zāģēšanas automatizētā tehnoloģiskā līnija sastāv no zāģbaļķu brusošanas-frēzēšanas, brusu zāģēšanas, zāģmateriālu apmalošanas vai apzēmerēšanas, transportēšanas, šķirošanas un pakošanas mehāniskajām iekārtām un ir aprīkota pamatā ar vācu firmas LINCK zāģēšanas darbgaldiem, kas nodrošina zāģbaļķu pārstrādi ar tievgaļa diametriem no 14 līdz 32 cm un augstas precizitātes ģeometriju un izmērus ražotajiem zāģmateriāliem.
Vācijā ražotās automatizētās koksnes mākslīgās žāvēšanas kaltes ar kopējo ietilpību 520 m3 ļauj kvalitatīvi nožāvēt zāģmateriālus līdz 8% mitrumam pat mēbeļu rūpniecībai.

Ēvelētā produkcija

Koksnes tālākās pārstrādes cehā tiek ražota dažādu profilu un dimensiju ēvelētā produkcija, tai skaitā dārza programmas produkti, apmierinot visdažādāko pircēju grupu vēlmes pēc kvalitatīviem koksnes produktiem.

Produktu katalogs